| |
|
A félig indiai Singh Viki először utazott Indiába, ám pár nap után már otthon is érzi magát az édesapja hazájában. |
Az eddigi élményeiről az Instagramon számolt be, bár egyelőre nehezen találta a szavakat.
„3. napom Indiában… Most kezdem elhinni, hogy tényleg »itthon« vagyok! Életemben először, de nem utoljára! Más, mint amilyennek gondoltam… Én is más vagyok itt… Majd még jelentkezem, de annyi az élmény és a tapasztalás, hogy picit le kell ülepedjen bennem, mielőtt bármi elhamarkodottat írnék!” – posztolta az énekesnő.
A helymeghatározás szerint a fotók Dzsajpur városában készültek az egyik helyi látványosságnál. A Rani Sisodia egy teraszos kerttel és parkkal körbevett palotát jelöl, innen mutatott két képet Singh Viki.
Bővebben a Blikk oldalán olvashatnak


