| |
|
Cuki kutyás poszttal jelentkezett az Instagramon Nótár Mary. |
Az énekesnőnek az elmúlt időszak sok fellépése és utazása mellett időnként a kikapcsolódásra is jut ideje, és ezúttal házi kedvencével töltötte az estét.
„Tv-zünk, elvagyunk… Szép estét, jó pihenést!” – írta az énekesnő, aki az idén nyáron ünnepelte a 40. születésnapját, és úgy fogalmazott: szakmailag és a magánéletében is elégedett.
Forrás: Blikk


